Domov > NADRADENOSTI VÝROBKU

NADRADENOSTI VÝROBKU

Kvalitnými odborníkmi

POVAHU uhlíka je "najlepšie" produkty na zvýšenie efektívnosti výroby a minimalizovať odpad odstránenie znečisťujúcich látok.


POVAHU uhlíka začínala v roku 1985 pracuje s čínskou vládou vyvíjať a dodávať vysoko kvalitné aktívne uhlie pre úpravu vody. Dnes, charakter uhlíka rozšíriť jej uplatňovanie na viac ako 150 žiadostí priamy trh v rôznych priemyselných oblastiach, vrátane odpadových vôd, Čistenie vzduchu, farmaceutický priemysel, odfarbovanie cukru, potravinársky priemysel, využitie rozpúšťadla, Desulfurization a denitrifikácia, ropy-plyn obnovenie automobil, Silver uhlík, impregnovaný, Gold ťažby, vojenské obranné chrániť atď.


V dôsledku toho sme získali povesť pre výrobu vysoko-kvalitné riešenia pritom naďalej nastaviť priemyselný štandard s ohľadom na udržateľnosť a bezpečnosť.


Silné RandD

Povahu uhlíka vlastní pokročilé výskumné zariadenia a silný technický tím, a veľké aktívnym uhlím výroby a RandD základne, sme držiteľom najvyššie štandardy vo vývoji, testovanie a výroba jej produktov.


Vytvoriť základ pre vývoj nových produktov aktívnym uhlím, úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, identifikovať požadované vlastnosti a stanoviť špecifické požiadavky.


Vývoj produktov potom vykonáva v spolupráci s príslušnými partnermi požadovaných surovín a aktivačné procesy.


Naše príspevky na takéto rozvojové partnerstvá zahŕňajú rozsiahlu podporu výberu surovín a vyhodnocovaní, poradenstvo v oblasti procesu a rastlín technológie, analytickej podpory v našich laboratóriách cez na podporu návrhu výrobkov. Vytvoriť alebo získať produkty alebo služby, ktoré dopĺňajú existujúce obchodné a organizácie. Naďalej rozvíjať technológie jej produktov a služieb pre splnenie niekedy-meniace sa potreby zákazníkov.


Zdôrazniť kvalitu a odbornosť vo všetkých oblastiach jeho podnikania, svojich ľudí, svojich produktov a služieb, jeho obchodného správania. Rozšíriť uplatniteľnosť svoju technológiu všetky príslušné trhy, vrátane obchodných a spotrebiteľských trhoch.


Inovácie

Sme odhodlaní zlepšovanie energetickej účinnosti a technológii procesu cez celý pôsobíme. Môžeme kombinovať tieto poznatky s našimi technickými odbornými znalosťami a nakoniec partner s našimi zákazníkmi na vytváranie hodnoty prostredníctvom inovácií a technológií. Naša sila vo výskume a vývoji je hlavný dôvod, prečo sme boli vodca priemyslu už viac ako 30 rokov v produktoch. Sme pokračovali v inováciách, ktorá integruje náš odborný tím inžinierov, vedcov a výskumníkov s lídrami na trhu spravodajstva a technológie dodávať riešenia pre zajtrajšok.