Domov > Bohaté skúsenosti

Bohaté skúsenosti

Originál prírodného karbónu sa dá vysledovať až do roku 1985. Je to sen Nature Carbon, ktorý má byť svetovým výrobcom aktívneho uhlia. Prírodný uhlík začína presadzovať cestu tohto sna 3 zakladateľmi. Doteraz spoločnosť Nature Carbon má viac ako 32 rokov skúseností s výrobou vysokoaktívnych produktov s aktívnym uhlím a je prvým výrobcom aktívneho uhlia v Číne. Spoločnosť Nature Carbon bola priekopníkom v oblasti vývoja vyspelých výrobkov, systémov a služieb pre environmentálne a priemyselné aplikácie.


S dlhoročnými skúsenosťami a špecializovanými technikmi s aktívnym uhlím ponúka spoločnosť Nature Carbon celú škálu aktivovaného uhlí so silným zameraním na inovácie a zabezpečenie kvality.


Inovácia je náš základný kameň. Od založenia prvých aktívnych uhlíkových produktov z drevnej bázy v roku 1985 sa spoločnosť Nature Carbon stala priekopníkom v oblasti vývoja vyspelých výrobkov, systémov a služieb na čistenie vzduchu a vody.


Vychádzajúc z našej viac ako 30-ročnej histórie inovatívneho vývoja produktov vyrábame rôznorodé produkty s viac ako 150 rôznymi zloženiami aktívneho uhlia vyvinutými zo širokej škály surovín.


Úzka spolupráca medzi našimi aplikačnými špecialistami, výskumnými pracovníkmi a výrobnými pracovníkmi umožňuje spoločnosti NATURE vyvíjať, vyrábať a využívať početné aktívne uhlie produktov rôznych vybraných tried a základných materiálov.


Výsledkom je, že každý z našich produktov s aktívnym uhlím má rozdielnu plochu povrchu, veľkosť pórov, veľkosť a tvar. Tri hlavné fyzikálne typy uhlíka sú granulované (GAC), práškové (PAC) a extrudované (pelety). Všetky tri typy aktívneho uhlia môžu mať vlastnosti prispôsobené ich zamýšľanému použitiu


Doplnok našich produktov s aktívnym uhlím dopĺňajú systémy a služby na mieste, ako aj riešenia reaktivácie, ktoré pomáhajú uspokojiť vaše špecifické potreby.