Poznatkov

Klasifikácia granulované aktívne uhlie z uhlia



Typu stĺpik a uhlieaktívne uhlie: Širokú škálu aplikácií v regenerácia rozpúšťadla, Čistenie priemyselných odpadových plynov, ochranné pomôcky, domáce zlepšenie Čistenie vzduchu, elektrárne čistenie surovej vody, čistenia pitnej vody, vody opätovné použitie a tak ďalej.

Typu B uhlie pilier aktívne uhlie: široko používaný v čistých vôd, surových vôd elektrárne, elektronické zariadenia odpadových vôd, chemická pigmenty odpadových vôd, potravinárske závody a farmaceutické prípravky úprava vody, viac čističky odpadových vôd Bio-nosičov, továrne a skládky plyn liečby, opätovného využívania vody, akvakultúra a iné aspekty akvakultúry.

Typ C uhlia pilier aktívne uhlie: používaných v výroby čistej vody, Čistenie odpadových vôd, odpadových vôd biologickými dopravcu, akvakultúra, rovnako ako chladiarenské, továreň v oblasti čistenia vzduchu a iné použitie.

Drvenie granulovaným aktívnym uhlím uhlie typu D: vhodný pre aplikáciu v elektrárni surovej vody čistenie, Čistenie vody. Najmä, filtrácia a čistenie čistenie chemických odpadových vôd a využívanie brakickej vody elektrárne kotly v liečbe chlóru koreň, má dobrý vplyv na liečbu.

Drvenie granulovaným aktívnym uhlím uhlie E-type: vhodný pre aplikáciu v elektrárni čistenie surovej vody, najmä chemické splaškov filtrácia čistenia a elektrárne kotol využíva brakická voda chlór koreň liečby, má veľmi dobré zaobchádzanie efekt zdôvodnenie projektu Golfové ihrisko pôdy amelioráciu a tak ďalej.

F-type v práškuaktívne uhlie: Používa hlavne v čistení vody, absorbovať organických látok v surovej vody, zostatkový chlór a vône, zníženie zákalu, zlepšenie chuti, tak, že dosiahne štandard pitnej vody. Výrobok má dobrý liečebný účinok v odpadových vôd priemyslu.