Aktuality spoločnosti

Aktivovaný uhlík, tipy Hangzhou Nature Technology Co, Ltd riešenie pre vásAktívne uhlie , priemyselné aktívne uhlie , aktívne uhlie z uhlíka , antracitový filtračný materiál a aktívne uhlie z ovocných škrupín sú druhom mikrokryštalických uhlíkových materiálov, ktoré sú vyrobené z materiálov obsahujúcich uhlík s čiernym vzhľadom, vyvinuté vo vnútri štruktúry pórov, s veľkým povrchom a silnou adsorpciou kapacita. V materiáloch s aktívnym uhlíkom existuje veľké množstvo nevidených mikropórov. Celková plocha mikropórov v 1 g aktívneho uhlia môže dosahovať 700-2300 m2. To znamená, že vnútorná plocha mikropórov je ekvivalentná veľkosti veľkej steny obývacieho priestoru v častice aktívneho uhlia s veľkosťou zrna. Práve tieto mikropóry umožňujú aktívnemu uhlíku "zachytiť" všetky druhy toxických a škodlivých plynov a nečistôt. Počas prvej svetovej vojny nemecká armáda po prvýkrát využila plyn. Na svete prvá dávka masky z aktívneho uhlia vznikla. Po príchode tretieho obdobia znečistenia označeného "znečistením ovzdušia v interiéri" obyvatelia mesta čoraz viac túžia po živej čistote vzduchu. Všetky druhy výrobkov s aktívnym uhlíkom vstupujú do tisícov rodín.

Najväčším znečistením v dekorácii je formaldehyd a formaldehyd môže spôsobiť príznaky kašľa, bolesti v krku, napätie na hrudníku, závrat a nevoľnosť, slabosť končatín, dyspnoe, letargia. Závažnejšie indukované nazálne, rakovina hrdla, rakovina kože, leukémia a iné druhy rakoviny. Cyklus všeobecnej aktivity jedovatého plynu je 1-10 rokov, najmä v prvom roku. Počas tohto obdobia sú prchavosť a uvoľňovanie jedovatých plynov vysoké, takže poškodenie ľudského tela je vážnejšie. Nadmerný formaldehyd v miestnosti je docela škodlivý pre ľudské telo, preto musíme prijať vhodné opatrenia na zníženie obsahu formaldehydu.

Takže po dekorácii, aby boli viac vetrané, kúpiť nábytok, pokiaľ je to možné, vyberte si výrobok normy ochrany životného prostredia, a potom kúpiť niektoré aktívne uhlie vo vašom dome, môžete vyčistiť vzduch Oh!

Hangzhou príroda Technology Co, Ltd

Pridať: A-1417, Tong Ren Jing Hua Mansion, 616 Gudun Road, Hangzhou, Čína

Tel: + 86-571-87672821 / 87672306

Fax: + 86-571-88834706

Mobile: + 86-13705716747

E-mail: sales@actechintl.com , info@actechintl.com