Novinky

2017 aktívnym uhlíkom trhu pohľad analýzy: očakáva sa, že uprednostňuje na dlhú dobuNedávno najsilnejší hmla vedú rozsiahle diskusie, ochrany životného prostredia materiálu sa stáva populárne.Aktívne uhlie,ako hlavná pobočka nové materiály, jeho výkon komplexnej vynikajúce adsorpcie a je široko používaný v takmer všetky oddelenia národného hospodárstva a bude aj naďalej ukázať svoju vitalitu v roku 2017. Nižšie je špecifické zameranie na vyhliadok trhu s uhlím v roku 2017.


Aktívne uhlie, ako funkčnéaktívne uhlie materiáls silné adsorpčné kapacity, sa používa hlavne v potravín a nápojov, medicína, odpadových vôd a chemický priemysel. V posledných rokoch, zdravie a ochranu životného prostredia vedomie ľudí postupne posilnil, pretoaktívne uhlie produktovsú stále viac a viac populárne. Rozvojaktívne uhlie produktovtaktiež vzrástol rok čo rok.


To je hlásil, že veľa vývoja priemyselných podnikov so zameraním nacivilné aktívne uhlievýroby, na jednej strane z dôvoduaktívne uhliemôžete účinne odstrániť jedovaté látky z kancelárie, domov, auto, a tak ďalej, na druhej strane nárastu sociálneho dopytu pre zdravie a ochranu životného prostredia prinesie obrovské obchodné príležitosti.


Podľa správy sálaaktívne uhlie priemysluprieskum a analýza trhu správy predbežné štatistiky vyplýva, že v súčasnosti sa rozrástla na viac ako 400aktívne uhlienárodné podniky.Aktívne uhlievýrobná kapacita je viac ako 500 000 ton, asi 210000 ton je pre export, ktoré je na prvom mieste na svete a prekročila Spojené štáty, Rusko, Japonsko. Špeciálnevysoko kvalitné aktívne uhlieakoaktívne uhlie vysokej povrchovej plochy,vysoká benzénu uhlíka,desulfurization uhlíkarýchlo rozvíjala. Uplatňovanie tohtošpeciálnej triedy oxiduprenikla do priestoru, elektrón, komunikačnej, energetickej, biologické inžinierstvo a farmácia polia a oddelení.


Vývozy z medicíny a chemický priemysel povedal, neustále zlepšovanie kvality života ľudí a vedomie zlepšenie zdravotnej starostlivosti, ako aj rýchly rozvoj priemyselných,kokosové škrupiny aktívne uhlieaaktívne uhliebude ako vedúci surovina na výrobu liekov a zdravotníckych výrobkov.Aktívne uhliebude dôležité na farmaceutickom trhu konvenčné predné spotrebiteľské výrobky. Je tu stúpajúci trend v dopyte a stane sa nový bod hospodársky rast medicíny a chemický priemysel trhov.


Podľa konzervatívnych výpočtu analýza správy programu outlookaktívne uhlie trhuv roku 2017, celkovýdfutures na aktívne uhliev Číne sa očakáva dosiahnuť 450.000 ton do roku 2017, s priemerný ročný nárast o vyše 10 percent.